Jan Voss - Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978

 Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

 Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60! Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60! Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60! Jan Voss -  Kleuren Litho - compositie met lijnen - 1978 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Jan Voss (1936)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleuren litho op papier van Jan Voss uit 1978.  (129/190).  Afmetingen blad: H50cm x b65cm. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 60,00

Starttijd:16-11-2017 om 12:28
Eindtijd:23-11-2017 om 21:28

Biedingen (1):

Bernard55
23 nov. / 14:59
€ 60