FA. (2)

Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel

Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
140 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Jan Wilhelm van Dycken (1940-1992)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai abstract geometrisch werk van de kunstenaar Jan Wilhelm van Dycken (1940 - 1992).

De totale oplage is 100 stuks. Dit exemplaar is handgenummerd en -gesigneerd.

Jan Wilhelm van Dycken (1940-1992)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
140 verkochte items
60 cm
41.5 cm
Sluit over 8d 22u 16m 25s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:16-05-2022 om 21:39
Eindtijd:29-05-2022 om 16:41