Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel

Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Jan Wilhelm van Dycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Wilhelm van Dycken (1940-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Fraai abstract geometrisch werk van de kunstenaar Jan Wilhelm van Dycken (1940 - 1992).

De totale oplage is 100 stuks. Dit exemplaar is handgenummerd en -gesigneerd.

Jan Wilhelm van Dycken (1940-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
60 cm
41.5 cm
Starttijd:18-10-2022 om 00:01
Eindtijd:30-10-2022 om 19:23
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa