Jan Wingen, Olieverf op doek, Ochtend in de Kamperpolder - Verkocht

Jan Wingen, Olieverf op doek, Ochtend in de Kamperpolder kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 90,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Jan Wingen, Olieverf op doek, Ochtend in de Kamperpolder kopen? Bied vanaf 90!Jan Wingen, Olieverf op doek, Ochtend in de Kamperpolder kopen? Bied vanaf 90!Jan Wingen, Olieverf op doek, Ochtend in de Kamperpolder kopen? Bied vanaf 90!Jan Wingen, Olieverf op doek, Ochtend in de Kamperpolder kopen? Bied vanaf 90!Jan Wingen, Olieverf op doek, Ochtend in de Kamperpolder kopen? Bied vanaf 90!Jan Wingen, Olieverf op doek, Ochtend in de Kamperpolder kopen? Bied vanaf 90!Jan Wingen, Olieverf op doek, Ochtend in de Kamperpolder kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Jan Wingen (1874-1956)

Mooi landschap van
Jan WINGEN

Groot werk.
Afmeting doek 86x90
Goede staat.
Wel craquelé en beetje verfverlies.

Gesigneerd rechtsonder.
Titel achterzijde.
Lijst met gebruikssporen.

Zie foto's voor kwaliteit.

IN VERBAND MET FORMAAT AFHALEN.

Jan Wingen (1874-1956)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:06-06-2016 om 21:44
Eindtijd:15-06-2016 om 09:12