Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert

Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!
Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!Jean Paul Vroom - Januari - Ets met gedicht Remco Campert kopen? Bied vanaf 35!
  • Jean Paul Vroom (1922-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Jean Paul Vroom
Voorstelling van een man bij een overgroeid monumentaal pand
Ets uit de serie '12 Maanden' met gedicht van Remco Campert op een bijbehorend achterblad
Losbladig, beeldmaat 25x17, bladmaat 28x20
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Jean Paul Vroom'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

De moet van de ets is verbruind.

Na een wasbeurt weer als nieuw.

Jean Paul Vroom (1922-2006)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
17 cm
23 cm
Starttijd:14-10-2022 om 15:46
Eindtijd:22-10-2022 om 19:16
Openingsbod € 35
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa