JAPANSE BEGRAAFPLAATS // ETS VAN CHRIS VAN OTTERLOO - Verkocht

JAPANSE BEGRAAFPLAATS // ETS VAN CHRIS VAN OTTERLOO kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

JAPANSE BEGRAAFPLAATS // ETS VAN CHRIS VAN OTTERLOO kopen? Bied vanaf 20!JAPANSE BEGRAAFPLAATS // ETS VAN CHRIS VAN OTTERLOO kopen? Bied vanaf 20!JAPANSE BEGRAAFPLAATS // ETS VAN CHRIS VAN OTTERLOO kopen? Bied vanaf 20!JAPANSE BEGRAAFPLAATS // ETS VAN CHRIS VAN OTTERLOO kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

495 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Chris van Otterloo (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze ets geeft een beeld van een besneeuwde Japanse begraafplaats.

Materiaal : ets op stevig papier met ruime marges in passepartout

Afmetingen beeld : 12 x 12 cm

Sign. : gesigneerd met potlood

Oplage : Artist proof

Jaartal : 1979

Conditie : in uitstekende staat

Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 3.50 eur.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:26-06-2015 om 12:30
Eindtijd:08-07-2015 om 12:30
meline
08 jul. / 10:30
€ 20