JAS - Abstract II

JAS - Abstract II kopen? Bied vanaf 90!
JAS - Abstract II kopen? Bied vanaf 90!JAS - Abstract II kopen? Bied vanaf 90!JAS - Abstract II kopen? Bied vanaf 90!
  • JAS (1945-2002)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1991
TechniekPastel/Krijt
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 13 cm (h x b)
Lijst32 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van JAS (Johan Adriaan Smit).

JAS (1945-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  SarinaH

Lid sinds 2020
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
30 cm
32 cm
13 cm
15 cm
Starttijd:03-10-2022 om 09:38
Eindtijd:12-10-2022 om 21:13
Openingsbod € 90
ObjectlocatieHuizen,  Nederland