JAS. Kleurrijke Zeefdruk.

JAS. Kleurrijke Zeefdruk.  kopen? Bied vanaf 79!

JAS. Kleurrijke Zeefdruk.

Verkoopprijs: € 79,00

JAS. Kleurrijke Zeefdruk.  kopen? Bied vanaf 79!JAS. Kleurrijke Zeefdruk.  kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • JAS (1945-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

JAS.

Een zeer kleurrijke zeefdruk.

Titel: MOKUM RED

Jaartal: 1999

Afmetingen druk: h x b = 30cm x 30cm
Afmetingen Lijst: h xb = 51cm x 41cm

Gesigneerd: JAS '99 + Atelierstempel

Ingelijst: Ja

Oplage: 220/250
Conditie: Zeer goed

Verpakkings- en verzendkosten:  euro  12,-  (binnen Nederland)

U kunt het werk ook, uiteraard kosteloos, ophalen in Voorschoten

Dit item is verkocht voor 79,00

Starttijd:29-05-2014 om 13:49
Eindtijd:08-06-2014 om 13:49

Biedingen (1):

Overmars
5 jun. / 09:50
€ 79