JAS, Zeefdruk, “bellona”, 1998 - Verkocht

JAS, Zeefdruk, “bellona”, 1998 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

JAS, Zeefdruk, “bellona”, 1998 kopen? Bied vanaf 30!JAS, Zeefdruk, “bellona”, 1998 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Leenders

19 verkochte items
  • JAS (1945-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige zeefdruk van JAS.

Goed gelijst, oplage 130/250

Zowel lijst, werk als passe-partout verkeren in nieuwstaat!

28x28, 41x51 incl lijst.

JAS (1945-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Leenders

19 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:25-12-2017 om 15:25
Eindtijd:29-12-2017 om 20:25
Ida123
29 dec. / 15:25
€ 30