JAS. Zeer mooie en kleurrijke Zeefdruk 1998. Ingelijst.-BELLONA-

JAS. Zeer mooie en kleurrijke Zeefdruk 1998. Ingelijst.-BELLONA- kopen? Bied vanaf 73!
JAS. Zeer mooie en kleurrijke Zeefdruk 1998. Ingelijst.-BELLONA- kopen? Bied vanaf 73!JAS. Zeer mooie en kleurrijke Zeefdruk 1998. Ingelijst.-BELLONA- kopen? Bied vanaf 73!JAS. Zeer mooie en kleurrijke Zeefdruk 1998. Ingelijst.-BELLONA- kopen? Bied vanaf 73!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • JAS (1945-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Zeefdruk van JAS (Johan Adriaan Smit)

Een mooi cadeau voor buitenlandse gasten!

Titel: BELLONA. ( Tulp )

Jaar: 1998.

Afmetingen beeld:  30 cm. bij.  30cm.

Afmetingen lijst:  51 cm. bij  41cm.

Signatuur: r.o. JAS '98 + Atelierstempel.

Ingelijst: Ja.

Oplage: 163/250.

Verzendkosten: € 12,- (binnen Nederland).
Het werk kan ook kosteloos opgehaald worden in Voorschoten.
Aangetekende verzending, door post.nl, is een keus van de koper. Hierdoor zijn zowel de kosten alswel het risico voor de koper c.q. opdrachtgever.
Het werk wordt goed verpakt verzonden.

JAS (1945-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:07-10-2015 om 19:40
Eindtijd:21-10-2015 om 19:40
Openingsbod€ 73
ObjectlocatieNederland