Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010

Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!
Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Ons huisdier – ingelijst , 53 x 73 cm - 2010 kopen? Bied vanaf 250!
  • Jasper Banen (1962)
Jaartal2010
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij uit 2010 van de Amsterdamse kunstenaar Jasper Banen (1962), getiteld “Ons huisdier”.
    -Techniek: acrylverf op doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Ingelijst in een houten baklijst.
    -Gesigneerd gedateerd en getiteld op de achterkant van het doek.
    -Afmetingen: Lijst, 53 x 73 x 4 cm. Beeld / spieraam, 50 x 70 cm.
    -Herkomst: Uit het atelier van de kunstenaar.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.

    (Wij bieden nog meer werk van Jasper Banen ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

    Afhandeling:
    -Het werk kan opgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
    -Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 15,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 17,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.

Jasper Banen (1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
73 cm
53 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:12-10-2022 om 14:50
Eindtijd:19-10-2022 om 20:26
Openingsbod € 250
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland