Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003

Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!
Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!Jasper Banen - Acrylverf op doek , Op vakantie met…. – ingelijst , 43 x 33 cm - 2003 kopen? Bied vanaf 125!
  • Jasper Banen (1962)
Jaartal2003
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij uit 2003 van de Amsterdamse kunstenaar Jasper Banen (1962), getiteld “Op vakantie met….”.
    -Techniek: acrylverf op doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Ingelijst in een houten baklijst.
    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder in het werk en getiteld op de achterkant van de lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 43 x 33 x 4 cm. Beeld, 40 x 30 cm.
    -Herkomst: Uit het atelier van de kunstenaar.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.

    (Wij bieden nog meer werk van Jasper Banen ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

    Afhandeling:
    -Het werk kan opgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.

Jasper Banen (1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
33 cm
43 cm
30 cm
40 cm
Starttijd:20-11-2022 om 15:59
Eindtijd:25-11-2022 om 19:42
Openingsbod € 125
Op dit item is reeds een aftersale bod uitgebracht. Indien dit bod door de verkoper wordt afgewezen, kunt u opnieuw een aftersale bod uitbrengen
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland