Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996

Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!
Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!Jasper Banen - Acrylverf op paneel , De Omhelzing – Ingelijst, 77 x 77 cm - 1996 kopen? Bied vanaf 450!
  • Jasper Banen (1962)
Jaartal1996
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
Lijst77 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij uit 1996 van de Amsterdamse kunstenaar Jasper Banen (1962), getiteld “De Omhelzing”.
    -Techniek: olieverfverf op paneel.
    -Ingelijst in een door de kunstenaar beschilderde en bewerkte houten lijst.
    -Gesigneerd gedateerd en getiteld op de achterkant van het werk.
    -Afmetingen: Lijst, 77 x 77 x 2 cm. Paneel, 70 x 70 cm. Beeld, 68 x 68 cm.
    -Herkomst: Uit het atelier van de kunstenaar.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Afhandeling:
    -Het schilderij kan NIET per post verzonden worden.
    -U kunt eventueel wel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”.
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”).

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Jasper Banen (1962)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
77 cm
77 cm
70 cm
70 cm
Starttijd:09-01-2023 om 09:50
Eindtijd:23-01-2023 om 19:52
Openingsbod € 450
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier