Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 - Verkocht

Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!
Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!Jasper Banen - Olieverf op linnen doek , De Verzamelaar – ingelijst , 33 x 43 cm - 2011 kopen? Bied vanaf 135!
  • Jasper Banen (1962)
Jaartal2011
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij uit 2011 van de Amsterdamse kunstenaar Jasper Banen (1962), getiteld “De Verzamelaar”. De kunstenaar liet zich voor dit werk inspireren door alle publiciteit rondom de ‘plastic soep’, de enorme hopen plastic afval die ronddobberen in de oceanen, en de oprichting in 2011 van de Plastic Soup Foundation (PSF).
    -Techniek: Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Ingelijst in een houten baklijst.
    -Gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant.
    -Afmetingen: Lijst, 33 x 43 x 3,5 cm. Beeld, 30 x 40 cm.
    -Herkomst: Uit het atelier van de kunstenaar.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.

    (Wij bieden nog meer werk van Jasper Banen ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

    Afhandeling:
    -Het werk kan opgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.

Jasper Banen (1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
43 cm
33 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-11-2022 om 16:01
Eindtijd:15-11-2022 om 20:26
Babylon1
14 nov. / 19:39
€ 135