Een schilderij uit 2011 van de Amsterdamse kunstenaar Jasper Banen (1962), getiteld “De Verzamelaar”. De kunstenaar liet zich voor dit werk inspireren door alle publiciteit rondom de ‘plastic soep’, de enorme hopen plastic afval die ronddobberen in de oceanen, en de oprichting in 2011 van de Plastic Soup Foundation (PSF). -Techniek: Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam. -Ingelijst in een houten baklijst. -Gesigneerd, gedateerd en getiteld op de achterkant. -Afmetingen: Lijst, 33 x 43 x 3,5 cm. Beeld, 30 x 40 cm. -Herkomst: Uit het atelier van de kunstenaar. -Conditie: In zeer goede staat. Zie ook de foto’s.
(Wij bieden nog meer werk van Jasper Banen ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
Afhandeling: -Het werk kan opgehaald worden in Amsterdam. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Zeer Goed
In zeer goede staat. Zie ook de foto’s.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00