J.C. Greive - ets - Munttoren. - Verkocht

J.C. Greive - ets - Munttoren. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

J.C. Greive - ets - Munttoren. kopen? Bied vanaf 1!J.C. Greive - ets - Munttoren. kopen? Bied vanaf 1!J.C. Greive - ets - Munttoren. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Etsenshop
FA. (14)

181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Johan Conrad Greive (1837-1891)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van de Munttoren.
Ets is rechtsonder in plaat gesigneerd : J.C. Greive.
Ets : 28 x 22 cm. Met zuurvrije passe-partout en lijst : 44 x 37 cm.
Ets zuurvrij, zuurvrije passe-partout en lijst zijn in goede staat.
=======================================================
Johan Conrad Greive (Amsterdam, 2 april 1837 - aldaar, 14 mei 1891)
was een Nederlands kunstschilder, illustrator en graficus. Hij maakte vooral landschappen, riviergezichten en stadsgezichten in een realistische stijl.
Zijn tekentalent werd al vroeg herkend door zijn oom, de kunstschilder Petrus Fanciscus Greive.
Als kunstschilder werd Greive beïnvloed door de Haagse School en in zijn latere jaren enigszins door het impressionisme.

===============================================================================================

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:21-08-2016 om 14:34
Eindtijd:31-08-2016 om 20:34
Biedingen (19)
nico1934
28 aug. / 18:54
€ 45
artb
28 aug. / 18:54
€ 45
nico1934
28 aug. / 09:02
€ 40
artb
28 aug. / 09:02
€ 35
nico1934
28 aug. / 09:02
€ 35
artb
27 aug. / 13:59
€ 30
nico1934
27 aug. / 11:17
€ 25
artb
27 aug. / 11:16
€ 20
nico1934
27 aug. / 11:16
€ 20
artb
27 aug. / 10:25
€ 18
nico1934
27 aug. / 10:25
€ 16
artb
22 aug. / 18:21
€ 14
martins
21 aug. / 23:15
€ 12
artb
21 aug. / 23:14
€ 10
martins
21 aug. / 23:14
€ 9
artb
21 aug. / 23:14
€ 7
martins
21 aug. / 23:14
€ 5
artb
21 aug. / 22:39
€ 3
martins
21 aug. / 15:10
€ 1