JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex.

JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 595!
JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 595!JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 595!JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 595!JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 595!JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 595!JCJ VANDERHEYDEN - fraaie c-print - 2007 - oplage 42 ex. kopen? Bied vanaf 595!
  • JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage42
Een zeer fraaie zeefdruk of c-print van JCJ Vanderheyden. Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slechts 42 stuks.
In zeer goede conditie.

JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (53 )

860 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
71 cm
55 cm
Sluit over 11d 17u 56m 48s
Openingsbod€ 595
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:04-12-2022 om 21:54
Eindtijd:17-12-2022 om 20:18