jcj Vanderheyden

jcj Vanderheyden kopen? Bied vanaf 1!

jcj Vanderheyden

Fotografie

Verkoopprijs: € 25,00

Andere items

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012)
TypeFotografie

Kunstenaar; jcj Vanderheyden

Techniek; Foto

Titel; mostuin

niet gesigneerd

uitgegeven door Peninsula

ingelijst

maten lijst; 30 x 25 cm

maten foto: 15 x 10 cm. in goede staat

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:05-11-2014 om 15:09
Eindtijd:12-11-2014 om 15:09

Biedingen (11):

alert
12 nov. / 14:20
€ 25
rocanville
12 nov. / 14:20
€ 21
rocanville
11 nov. / 23:58
€ 16
lui
11 nov. / 10:03
€ 14
rocanville
10 nov. / 02:43
€ 12
duit77
10 nov. / 02:43
€ 10
duit77
6 nov. / 15:59
€ 7
lui
6 nov. / 15:54
€ 5
duit77
6 nov. / 15:54
€ 3
lui
6 nov. / 15:54
€ 3
duit77
5 nov. / 15:44
€ 1