J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets - Verkocht

J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 30,00

J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets kopen? Bied vanaf 25!J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets kopen? Bied vanaf 25!J.C.Nachenius, Mediterraan landschap, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3242 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Jan Coenraad Nachenius (1890-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door J.C.Nachenius

Voorstelling van een Mediterraan landschap

Losbladig, beeldmaat 22x29, bladmaat 34x40

Gesigneerd r.o. 'JCNachenius'

Genummerd l.o. '11-20'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:27-09-2015 om 21:04
Eindtijd:06-10-2015 om 12:04
Biedingen (2)
Anne020
04 okt. / 23:58
€ 30
wubbo
02 okt. / 16:51
€ 25