Jean Bazaine, kleurenlitho, zonder titel, handgesigneerd

Jean Bazaine, kleurenlitho, zonder titel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Jean Bazaine, kleurenlitho, zonder titel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Jean Bazaine, kleurenlitho, zonder titel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VanderWal

4 verkochte items
  • Jean René Bazaine (1904-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van de Franse kunstenaar Jean René Bazaine.

Oplage: 200 exemplaren. Uitgave: Cercle Graphique Europeen.

Handgesigneerd.

H 55 cm. B 75 cm.

Goede staat. Uiterste randjes lichte verkleuring.

Starttijd:25-02-2014 om 14:06
Eindtijd:09-03-2014 om 14:06
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland