Jean Bazaine, kleurenlitho, zonder titel, handgesigneerd

Jean Bazaine, kleurenlitho, zonder titel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Jean Bazaine, kleurenlitho, zonder titel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Jean Bazaine, kleurenlitho, zonder titel, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
  • Jean René Bazaine (1904-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van de Franse kunstenaar Jean René Bazaine.

Oplage: 200 exemplaren. Uitgave: Cercle Graphique Europeen.

Handgesigneerd.

H 55 cm. B 75 cm.

Goede staat. Uiterste randjes lichte verkleuring.

Jean René Bazaine (1904-2001)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  VanderWal

4 verkochte items
Starttijd:25-02-2014 om 14:06
Eindtijd:09-03-2014 om 14:06
Openingsbod € 50
Objectlocatie Nederland