Jean Bilquin - zonder titel (figuur aan tafel)

Jean Bilquin - zonder titel (figuur aan tafel) kopen? Bied vanaf 25!
Jean Bilquin - zonder titel (figuur aan tafel) kopen? Bied vanaf 25!Jean Bilquin - zonder titel (figuur aan tafel) kopen? Bied vanaf 25!Jean Bilquin - zonder titel (figuur aan tafel) kopen? Bied vanaf 25!Jean Bilquin - zonder titel (figuur aan tafel) kopen? Bied vanaf 25!Jean Bilquin - zonder titel (figuur aan tafel) kopen? Bied vanaf 25!
  • Jean Bilquin (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60.5 cm x 49.5 cm (h x b)
Lijst60.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/25
Moderne zeefdruk van Jean Bilquin, gesigneerd en genummerd in de passe-partout. De backboard van de lijst  is van massief hout en is erg zwaar. Het frame is direct op de backboard geschroefd.
VERZENDING
Wij zullen u als winnaar van het werk altijd eerst vragen naar de verzendmethode van uw voorkeur, voordat wij het totaalbedrag aan u doorgeven. Vanwege transparantie, en om vervelende verrassingen te voorkomen, gaan de aangegeven verzendkosten uit van het hoogste tarief: aangetekend en verzekerd tot 500 euro. Hierbij gaan wij uit van de tarieven van PostNL vanaf 01-01-2023.

Het werk heeft een lichte golf, maar er zijn geen tekenen van waterschade. Vermoedelijk is het licht verschoven door de jaren heen.

Jean Bilquin (1938)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Elitepauper
FA. (1)

Lid sinds 2022
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
49.5 cm
60.5 cm
49.5 cm
60.5 cm
Starttijd:10-01-2023 om 23:05
Eindtijd:24-01-2023 om 19:04
Openingsbod € 25
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie