Jean Capdeville grote ingelijste litho - Verkocht

Jean Capdeville    grote ingelijste litho kopen? Bied vanaf 125!
Jean Capdeville    grote ingelijste litho kopen? Bied vanaf 125!Jean Capdeville    grote ingelijste litho kopen? Bied vanaf 125!Jean Capdeville    grote ingelijste litho kopen? Bied vanaf 125!Jean Capdeville    grote ingelijste litho kopen? Bied vanaf 125!
  • Jean Capdeville (1917)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerd en genummerd.

Kleine oplage 8/60.

Afmetingen 68 bij 95 cm.

Jean Capdeville (1917)

Frans Frans

Geplaatst door  bedi
FA. (9)

123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:27-04-2018 om 15:00
Eindtijd:02-05-2018 om 15:00
pafenkiek
28 apr. / 16:55
€ 125