Jean Dupuis , ets - Falstaff - handgesigneerd - Verkocht

Jean Dupuis , ets - Falstaff - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Jean Dupuis (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean Dupuis

1941 Wasquehal

Falstaff

kleurets

handgesigneerd

oplage 99

beeld in goede staat , zijkanten wat gebruikssporen

afmetingen blad 76,0 x 56,5 cm

afmetingen beeld 35,0 x 27, 0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:02-02-2013 om 11:27
Eindtijd:08-02-2013 om 11:27
Biedingen (3)
Braamberg
08 feb. / 11:18
€ 11
barb52
06 feb. / 21:09
€ 6
Egosalutem
03 feb. / 22:05
€ 1