Jean Fernand - "Alizés" - Kleuren litho - 1999 (Handgesigneerd)

Jean Fernand - "Alizés" - Kleuren litho - 1999 (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 35!
Jean Fernand - "Alizés" - Kleuren litho - 1999 (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 35!Jean Fernand - "Alizés" - Kleuren litho - 1999 (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 35!Jean Fernand - "Alizés" - Kleuren litho - 1999 (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 35!Jean Fernand - "Alizés" - Kleuren litho - 1999 (Handgesigneerd) kopen? Bied vanaf 35!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde en genummerde kleuren litho op geschept papier.

Kunstenaar: Jean Fernand (1948, Frankrijk)

Titel: Alizés

Jaar: 1999

Techniek: Lithografie

Afmetingen: Blad: 56 x 75,5 cm, Compositie: 46 x 55 cm

Oplage: 170 + 180

Signatuur: Gesigneerd en genummerd in potlood

Conditie: Goed, minimale gebruikssporen

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items

Starttijd:29-10-2017 om 17:28
Eindtijd:11-11-2017 om 17:28
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland