Niet of onleesbaar gesigneerd - JEAN FERNAND Grote Kleurenlitho PAYSAGE BLEU Handgesigneerd - Verkocht

JEAN FERNAND  Grote Kleurenlitho  PAYSAGE BLEU  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

prachtig handgesigneerd kleurenlitho van Jean Fernand

afm blad  76x56 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 170ex

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:23-12-2017 om 14:49
Eindtijd:29-12-2017 om 20:49
Biedingen (6)
WilMeijers
27 dec. / 22:31
€ 13
ARTDiemen
27 dec. / 22:31
€ 11
WilMeijers
27 dec. / 22:31
€ 9
ARTDiemen
27 dec. / 21:48
€ 5
WilMeijers
27 dec. / 21:36
€ 3
char
23 dec. / 14:53
€ 1