Jean Henri Brossat - STIER - Verkocht

Jean Henri Brossat - STIER kopen? Bied vanaf 55!
Jean Henri Brossat - STIER kopen? Bied vanaf 55!Jean Henri Brossat - STIER kopen? Bied vanaf 55!
  • Jean-Henri Brossat (1946)
TypeTekening / Aquarel

JEAN HENRI BROSSAT - geb chateauroux 1946

STIER

acrylverf op papier in de maat 20 x 29 cm in een lijstje met glas

GESIGNEERD J BROSSAT

ingelijst door kunstenaar zelf achterzijde titel

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Jean-Henri Brossat (1946)

Frans Frans

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:16-03-2014 om 18:04
Eindtijd:23-03-2014 om 18:04
Goofy
21 mrt. / 22:29
€ 55