Jean-Luc Lecoindre - Kleurenlitho - Verkocht

Jean-Luc Lecoindre - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 41,00

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1212 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie lithografie van Jean-Luc Lecoindre.

Handgenummerd en handgesigneerd met potlood.

Formaat: 76 x 56 cm.

Werk is in goede staat, nooit ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 41,00
Starttijd:05-09-2014 om 20:45
Eindtijd:19-09-2014 om 20:45
Biedingen (15)
bum1999
19 sep. / 14:56
€ 41
hj.
18 sep. / 22:08
€ 36
bum1999
17 sep. / 21:28
€ 31
hj.
17 sep. / 12:31
€ 26
Haagskunsthuis
17 sep. / 12:30
€ 21
hj.
17 sep. / 12:30
€ 20
Haagskunsthuis
17 sep. / 12:30
€ 18
hj.
17 sep. / 12:30
€ 16
Haagskunsthuis
15 sep. / 20:38
€ 14
haharrie
15 sep. / 20:38
€ 12
haharrie
15 sep. / 19:02
€ 9
Haagskunsthuis
15 sep. / 19:02
€ 7
haharrie
15 sep. / 19:02
€ 5
Haagskunsthuis
15 sep. / 19:02
€ 3
haharrie
12 sep. / 12:58
€ 1