Jean-Luc Lecoindre - Pont du fer - handgesigneerd - Verkocht

Jean-Luc Lecoindre - Pont du fer - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean-Luc Lecoindre

1932 Bretagne

Pont du fer

prachtige kleurlithografie op Buettenpapier

handgesigneerd

in goede staat

afmetingen blad 43,0 x 53,5 cm

afmetingen beeld 30,0 x 42,0 cm

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:15-03-2013 om 23:56
Eindtijd:20-03-2013 om 23:56
Biedingen (3)
ThierryBaillet
16 mrt. / 13:25
€ 10
heico
16 mrt. / 00:54
€ 5
Braamberg
16 mrt. / 00:00
€ 1