Jean Luc LECOINDRE. -Boulangerie- Prachtig werk. Handgesigneerd/Genummerd. 2014

Jean Luc LECOINDRE. -Boulangerie- Prachtig werk. Handgesigneerd/Genummerd. 2014 kopen? Bied vanaf 67!

Verkoopprijs: € 67,00

Jean Luc LECOINDRE. -Boulangerie- Prachtig werk. Handgesigneerd/Genummerd. 2014 kopen? Bied vanaf 67!Jean Luc LECOINDRE. -Boulangerie- Prachtig werk. Handgesigneerd/Genummerd. 2014 kopen? Bied vanaf 67!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

JEAN LUC LECOINDRE.

Met deze kunstenaar treed je telkens weer een nieuwe wereld binnen. Deze wereld ligt wel in Frankrijk en bijna altijd bij avondlicht.
Hiermee komt zijn werk, met vaak historische panden en de verlichting achter de ramen, zo mooi tot zijn recht.

Titel: Boulangerie.

Afmetingen blad: 53 x 40 cm.

Afmetingen beeld: 42 x 30 cm.

Materiaal: Kleurenlithografie op Bütten.

Signatuur: r. o. Handgesigneerd.

Oplagenummer: CXXXIV / CLXXV.

Jaar: 2014.

Conditie: Als nieuw. Nog niet eerder ingelijst geweest.

Verzending: Met Post.nl ( Track and Trace )  € 12,50. BinnenNederland.  Naar België  € 17,50.

Dit item is verkocht voor 67,00

Starttijd:20-01-2017 om 04:43
Eindtijd:03-02-2017 om 14:43

Biedingen (1):

hfm_wessel
1 feb. / 17:12
€ 67