Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Prachtig werk. Handgesigneerd/Genummerd. 2016 - Verkocht

Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Prachtig werk. Handgesigneerd/Genummerd. 2016 kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 69,00

Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Prachtig werk. Handgesigneerd/Genummerd. 2016 kopen? Bied vanaf 69!Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Prachtig werk. Handgesigneerd/Genummerd. 2016 kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JEAN LUC LECOINDRE.

Met deze kunstenaar treed je telkens weer een nieuwe wereld binnen. Deze wereld ligt wel in Frankrijk en altijd bij avondlicht.
Hiermee komt zijn werk, met vaak historische panden en de verlichting achter de ramen, zo mooi tot zijn recht.

Titel: Portail.

Afmetingen blad: 43 x 60 cm.

Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.

Materiaal: Kleurenlithografie op Bütten.

Signatuur: r. o. Handgesigneerd.

Oplagenummer: XVIII / CLXXV.

Jaar: 2016.

Conditie: Als nieuw. Nog niet eerder ingelijst geweest.

Verzending: Met Post.nl ( Track and Trace )  € 12,50. BinnenNederland.  Naar België  € 20,-

Jean-Luc Lecoindre (1932)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Dit item is verkocht voor 69,00
Starttijd:24-06-2017 om 12:17
Eindtijd:07-07-2017 om 21:17
colin
07 jul. / 21:05
€ 69