Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Zeer mooi werk uit 2016 Handgesigneerd. - Verkocht

Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Zeer mooi werk uit 2016 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 59!
Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Zeer mooi werk uit 2016 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 59!Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Zeer mooi werk uit 2016 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 59!
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JEAN LUC LECOINDRE.

Titel: Portail.

Afmetingen blad: 43 x 60 cm.

Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.

Materiaal: Kleurenlithografie op Büttenpapier.

Signatuur: r. o. Handgesigneerd.

Oplagenummer: 38/175 (in Romeinse cijfers)

Jaar: 2016.

Ingelijst: nee.

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: Door Post.nl met Track and Trace   € 12,50. Binnen Nederland.  Naar België  € 17,50. Het wordt in een stevige koker verzonden.

Jean-Luc Lecoindre (1932)

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
Dit item is verkocht voor 59,00
Starttijd:27-01-2017 om 08:41
Eindtijd:10-02-2017 om 20:41
hfm_wessel
05 feb. / 21:29
€ 59