FA. (3)

Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Zeer mooi werk uit 2016 Handgesigneerd.

Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Zeer mooi werk uit 2016 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 67!
Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Zeer mooi werk uit 2016 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 67!Jean Luc LECOINDRE. -PORTAIL- Zeer mooi werk uit 2016 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 67!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

JEAN LUC LECOINDRE.

Titel: Portail.

Afmetingen blad: 43 x 60 cm.

Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.

Materiaal: Kleurenlithografie op Büttenpapier.

Signatuur: r. o. Handgesigneerd.

Oplagenummer: 35/175 (in Romeinse cijfers)

Jaar: 2016.

Ingelijst: nee.

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: Door Post.nl met Track and Trace   € 12,50. Binnen Nederland.  Naar België  € 20. Het wordt in een stevige koker verzonden.

Starttijd:30-09-2017 om 09:39
Eindtijd:06-10-2017 om 20:39
Openingsbod€ 67
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland