FA. (2)

Jean Messagier - Hommage à B.v.Velde

Jean Messagier - Hommage à B.v.Velde kopen? Bied vanaf 35!
Jean Messagier - Hommage à B.v.Velde kopen? Bied vanaf 35!Jean Messagier - Hommage à B.v.Velde kopen? Bied vanaf 35!Jean Messagier - Hommage à B.v.Velde kopen? Bied vanaf 35!Jean Messagier - Hommage à B.v.Velde kopen? Bied vanaf 35!Jean Messagier - Hommage à B.v.Velde kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Cemhamers
FA. (1)

Lid sinds 2020
16 verkochte items
  • Jean Messagier (1920-1999)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Gesigneerd en genummerd: 90/190; litho in vijf kleuren

in map bewaard

Jean Messagier (1920-1999)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Cemhamers
FA. (1)

Lid sinds 2020
16 verkochte items
75 cm
52 cm
Starttijd:20-01-2021 om 21:41
Eindtijd:03-02-2021 om 20:56
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa