Jean-Michel Folon, zeefdruk, Insect

Jean-Michel Folon, zeefdruk, Insect kopen? Bied vanaf 350!
Jean-Michel Folon, zeefdruk, Insect kopen? Bied vanaf 350!Jean-Michel Folon, zeefdruk, Insect kopen? Bied vanaf 350!
  • Jean Michel Folon (1934-2005)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Het werk is een zeefdruk, een reproductie dus.

Afmetingen: 52 cm X 63 cm.

Het werk is ingelijst en in zeer goede staat.

Jean Michel Folon (1934-2005)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  daanbruylandt

Lid sinds 2017
0 verkochte items
Starttijd:13-06-2017 om 01:03
Eindtijd:27-06-2017 om 01:03
Openingsbod € 350
ObjectlocatieSchaarbeek, Brussel,  België