Jean Olf, Originele handgesigneerde zeefdruk

Jean Olf, Originele handgesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jean Olf (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie originele kleurenzeefdruk van de kunstenaar Jean Olf. Rechtsonder handgesigneerd. Linksonder handgeschreven titel. Genummerd 61/250.

Het werk is in een zeer goede staat!!

Afmeting lijst: 68x52
Afmeting zeefdruk: 41x28cm

WORDT GEVEILD INCLUSIEF DE KOSTBARE LIJST.

Galeriewaarde € 295,-

De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder.

Gezien de waarde en het formaat van het werk heeft het de voorkeur om het werk af te laten halen (uiteraard kosteloos).

Starttijd:12-09-2015 om 14:56
Eindtijd:17-09-2015 om 20:56
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieNederland