Jean-Paul Marsman, zeefdruk op papier, Titel: Bumpy Ride

Jean-Paul Marsman, zeefdruk op papier, Titel: Bumpy Ride kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Andere items

Jean-Paul Marsman

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Jean-Paul Marsman
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Bumpy Ride

Afmetingen: Blad: 31 cm x 31 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 88/100
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Jean-Paul Marsman

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:17-09-2015 om 12:21
Eindtijd:27-09-2015 om 12:21

Biedingen (1):

kleurrijkekunstfriesland
21 sep. / 14:34
€ 10