Jean-Paul Marsman, zeefdruk op papier, Titel: Spicy Bite

Jean-Paul Marsman, zeefdruk op papier, Titel: Spicy Bite kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Jean-Paul Marsman

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Jean-Paul Marsman
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Spicy Bite

Afmetingen: Blad: 31 cm x 31 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 95/100
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Jean-Paul Marsman

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:17-09-2015 om 12:24
Eindtijd:27-09-2015 om 12:24

Biedingen (1):

kleurrijkekunstfriesland
25 sep. / 11:10
€ 10