Jean Ruiter - Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - 1989. Ingelijst (groot).

Jean Ruiter - Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - 1989. Ingelijst (groot).  kopen? Bied vanaf 135!
Jean Ruiter - Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - 1989. Ingelijst (groot).  kopen? Bied vanaf 135!Jean Ruiter - Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - 1989. Ingelijst (groot).  kopen? Bied vanaf 135!Jean Ruiter - Jean Ruiter: Foto, -Need More Blues - 1989. Ingelijst (groot).  kopen? Bied vanaf 135!
  • Jean Ruiter (1942-2005)
TypeFotografie

JEAN RUITER.

Titel: Need more Blues.

Jaartal: 1989

Afmetingen lijst: 88 cm x 103 cm.

Afmetingen beeld:  61 x 77 cm. (Dit is groter dan de losse versies!)

Oplage: onbekend.

Gesigneerd: Nee, mogelijk op de achterzijde gesigneerd (niet uit lijst gehaald).

Materiaal: Foto op fotopapier

Ingelijst: Ja, in zwarte houten lijst. Kan direct aan de muur.

Conditie: In perfecte staat.

Oorspronkelijke galerieprijs:  € 1500,-

Verzending: Bij voorkeur zelf ophalen in Voorschoten.  Bezorgen met Swift Koeriers, ook naar België, is ook mogelijk. ( Zie de tarieven onderaan deze pagina.)

Jean Ruiter (1942-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
Starttijd:03-06-2018 om 23:57
Eindtijd:15-06-2018 om 22:28
Openingsbod € 135
Objectlocatievoorschoten, Nederland