Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd

Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!Jean Veber - Frankrijk omstreeks 1900 Pastel - naakte jongen/studie van paard - gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
  • Jean Veber (1864-1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1905
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Jean Veber (13 februari 1864 - 28 november 1928) was een Franse karikaturist en schilder.

    Jean Veber werd in 1864 in Parijs geboren. Hij was opgeleid als schilder en werd illustrator toen zijn broer Pierre hem aanspoorde om bij de krant Gil Blas te gaan werken. In 1897 veroorzaakte zijn tekening met Otto von Bismarck als slager van zijn eigen volk een grote controverse. Sommige van zijn karikaturen werden ook gepubliceerd in L'Assiette au Beurre en Le Rire.

    Veber trad op vijftigjarige leeftijd vrijwillig in dienst in de Eerste Wereldoorlog. Hij was bedwelmd door giftige gassen en gedemobiliseerd in de loop van 1918.

    Jean Veber stierf in 1928.

in goede staat - iets van de kleur af - niet ingelijst

Jean Veber (1864-1928)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (114)

3060 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
12 cm
37 cm
Starttijd:20-09-2022 om 21:52
Eindtijd:25-09-2022 om 21:42
Openingsbod € 48
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland