Jean -Luc Lecoindre - Au bord de quai - litho - handgesigneerd

Jean -Luc Lecoindre - Au bord de quai - litho - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

Jean- Luc Lecoindre

1932 Bretagne

Au bord du quai

prachtig mooie litho op Büttenpapier

handgesigneerd en genummerd

oplage 175+CLXXV

afmetingen blad 75,0 x 56,0 cm

afmetingen beeld 55,0 x 46,5 cm

in goede staat

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:23-10-2015 om 15:34
Eindtijd:30-10-2015 om 14:34

Biedingen (3):

MarcJacobs
27 okt. / 22:51
€ 40
pdorhout
27 okt. / 22:51
€ 37
MarcJacobs
25 okt. / 17:02
€ 32