Jeanne Bieruma Oosting - De uien, ets - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - De uien, ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 111,00

Jeanne Bieruma Oosting - De uien, ets kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - De uien, ets kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - De uien, ets kopen? Bied vanaf 50!Jeanne Bieruma Oosting - De uien, ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Sobere ets van Jeanne Oosting op geschept papier. Met potlood gesigneerd en getiteld. In redelijk goede conditie; beeld is prima, maar blad heeft waarschijnlijk langdurig opgerold gezeten (zie foto 2), witte marge is her en der wat smoezelig en gekreukt (grotendeels aan de uiterste randen van het blad). Werk moet goed ingelijst worden met een stevig passepartout en dan is het zeker een leuk werk.

Afmetingen: 78cm x 56cm (blad), 49cm x 40cm (ets)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12 euro).

Dit item is verkocht voor 111,00
Starttijd:28-03-2015 om 16:25
Eindtijd:11-04-2015 om 17:25
Biedingen (10)
zigzagwonen
11 apr. / 17:20
€ 111
Zonnemaire
11 apr. / 17:19
€ 101
zigzagwonen
11 apr. / 17:19
€ 96
Zonnemaire
11 apr. / 15:03
€ 91
Gnav
11 apr. / 15:03
€ 86
Zonnemaire
11 apr. / 15:02
€ 81
Gnav
11 apr. / 15:02
€ 76
Zonnemaire
09 apr. / 18:48
€ 71
bmtdick
09 apr. / 18:48
€ 66
Zonnemaire
30 mrt. / 14:35
€ 50