Jeanne Bieruma Oosting - Interieur - Verkocht

Jeanne Bieruma Oosting - Interieur kopen? Bied vanaf 1250!
Jeanne Bieruma Oosting - Interieur kopen? Bied vanaf 1250!Jeanne Bieruma Oosting - Interieur kopen? Bied vanaf 1250!Jeanne Bieruma Oosting - Interieur kopen? Bied vanaf 1250!Jeanne Bieruma Oosting - Interieur kopen? Bied vanaf 1250!
  • Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994)
Jaartal1944
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen88.5 cm x 58 cm (h x b)
Lijst102 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van de bekende Nederlandse kunstenares Jeanne Bieruma-Oosting uit 1944.

In keurige staat met oude lijst.

Dit item is verkocht voor 2.934,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 15:00
Eindtijd:31-01-2023 om 21:10
Biedingen (17)
BartT
31 jan. / 21:05
€ 2552
Goedvriend
31 jan. / 21:00
€ 2452
BartT
31 jan. / 21:00
€ 2353
BartT
31 jan. / 21:00
€ 2352
Goedvriend
31 jan. / 20:56
€ 2252
BartT
31 jan. / 20:55
€ 2152
Goedvriend
31 jan. / 20:55
€ 2151
BartT
31 jan. / 20:55
€ 2051
Goedvriend
31 jan. / 20:50
€ 1951
BartT
31 jan. / 20:50
€ 1851
Goedvriend
31 jan. / 20:48
€ 1751
BartT
31 jan. / 20:48
€ 1651
Goedvriend
31 jan. / 20:40
€ 1551
Brouwerij
27 jan. / 12:02
€ 1451
h-g-art
27 jan. / 12:02
€ 1351
Brouwerij
27 jan. / 12:02
€ 1350
h-g-art
25 jan. / 18:06
€ 1250