Ets in de maat H.47 x B.30 cm
gesigneerd rechts onder met potlood
gekaderd in oude lijst met glas in de maat H.62 x B.45 cm
Conditie: de lijst met enige spoortjes van gebruik/ouderdom
Jef Codron (1882-1942)
Gekleurde ets - Rue Nivette Bruxelles - 175/350 - gesigneerd.
Deze zeer mooie ingekleurde ets is in zeer goede conditie met nog mooie heldere kleuren. De periode waarin dit werk werd gemaakt is waarschijnlijk begin 1900.
Deze tijdsaanduiding laat zich zien in o.a. de klederdracht van de vrouw rechts onder achter het tuinmuurtje.
De details hier op deze ets zijn zeer belangrijk. De stenen en de kasseien zijn bijna voelbaar getekend zowel in de muren als de straatstenen. Zelfs de schouwen achteraan en het torentje hebben details met stenen.
Deze mooie grote kleurenets " Rue Ninette Bruxelles " is van bekend
kunstenaar Jef Codron 1882-1942 , heeft een droogstempel van Brussel, is
gesigneerd en genummerd 175/350 .
Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 14,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 25,00