Jef Codron - Rue de Bruxelles - Verkocht

Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!
Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!Jef Codron - Rue de Bruxelles kopen? Bied vanaf 1!
  • Jef Codron (1882-1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 32 cm (h x b)
Lijst56 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage227 van 350
Kleurenets van Brussels straatje door Jef Codron. Met fraaie lijst achter glas.

Jef Codron (1882-1942)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marcel1970

Lid sinds 2017
13 verkochte items
51 cm
56 cm
32 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 20,70 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-10-2020 om 11:09
Eindtijd:25-10-2020 om 20:35
Biedingen (5)
BJBackers
25 okt. / 20:28
€ 18
remynet
25 okt. / 20:28
€ 15
BJBackers
19 okt. / 14:07
€ 10
lievebr
19 okt. / 14:07
€ 5
lievebr
16 okt. / 15:07
€ 1