Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots - Verkocht

Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd litho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Vespucciartshop

79 verkochte items
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

 Stuntprijs !! Galerieprijs : € 230,- zie bijgaande fotos's , nu openingsbod op slechts 12,5 % van de galerieprijs!!!

 Kunstenaar : Jef Diederen (1920-2009)
  Herkomst : galerie Schoots
  Materiaal : kleurenlitho
  Gesigneerd : ja , handgesigneerd in potlood

  Bladgrote: 50 cm x 38,5 cm
  Oplage :100 exemplaren
  Gemaakt :1996
  Titel: Mooi hoofd IV
  Serie :Mooi hoof I-IV

 Conditie: Perfect en 100% echtheidsgarantie

 Let op: nooit ingelijst geweest en in donkere lade bewaard gebleven, kortom  in perfecte staat.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:09-03-2017 om 06:43
Eindtijd:16-03-2017 om 06:43
J_oost
13 mrt. / 13:55
€ 30