Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd ltiho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots - Verkocht

Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd ltiho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Elio Martinelli - Model 660 kopen? Bied vanaf 200!
Elio Martinelli - Model 660Design
  • Openingsbod € 200
Jan Cremer - Tulips kopen? Bied vanaf 200!
Jan Cremer - TulipsGrafiek na 1900
  • Openingsbod € 200
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel ) kopen? Bied vanaf 100!
Senufo - Kalao ( neushoorn vogel )Etnografica
  • Openingsbod € 100
Ashanti - Ashanti paar kopen? Bied vanaf 50!
Ashanti - Ashanti paarEtnografica
  • Huidig bod € 50
Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd ltiho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd ltiho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd ltiho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!Jef Diederen (1920-2009)- gesigneerd ltiho - opl. 100 ex. -1996 -galerie Schoots kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Vespucciartshop

79 verkochte items
  • Jef Diederen (1920-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

Galerieprijs : € 245,-

Kunstenaar : Jef Diederen (1920-2009)
Materiaal : kleurenlitho's !!
Gesigneerd : ja ,  handgesigneerd in potlood

Bladgrote: 50 cm x 38,5 cmplage :100 exemplaren
Gemaakt :1996
Titel: Mooi hoofd I
Serie :Mooi hoof I-IV

Conditie: Perfect en 100% echtheidsgarantie

Let op: beide nooit ingelijst geweest en in donkere lade bewaard gebleven, kortom beiden in perfecte staat

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:09-01-2017 om 10:15
Eindtijd:16-01-2017 om 10:15
Noortmann
16 jan. / 08:18
€ 25