Jef Diederen, Kleurenlitho, Mooi hoofd - Verkocht

Jef Diederen, Kleurenlitho, Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 29,00

Jef Diederen, Kleurenlitho, Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 29!Jef Diederen, Kleurenlitho, Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 29!Jef Diederen, Kleurenlitho, Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 29!Jef Diederen, Kleurenlitho, Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 29!Jef Diederen, Kleurenlitho, Mooi hoofd kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

714 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Jef Diederen (1920-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

*Gesigneerde fraaie kleurenlitho uit 1996 van Jef Diederen in een oplage van 100 stuks

*Maten: 50 x 38,5 cm

*In potlood: Diederen'96 80/100

*Conditie is uitstekend. Als nieuw. Galerieprijs is het veelvoudige.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Dit item is verkocht voor 29,00
Starttijd:14-05-2017 om 12:43
Eindtijd:27-05-2017 om 13:48
JhndK
27 mei / 13:42
€ 29