Een fraaie jaren 70 litho uitgevoerd in de kenmerkende Jef Diederen stijl. Het werk is gesigneerd en genummerd midden onder. Helaas heeft het werk ook een scheurtje van ca. 2.5 cm midden onder, wat door een vakkundige lijstenmaker kan worden hersteld dat het bijna niet zichtbaar zal zijn. (Zie foto).
Goed
Zie bij omschrijving de conditie, het werk heeft een scheurtje van ca. 2.5 cm midden onder.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00