Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 - Verkocht

Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie jaren 70 litho uitgevoerd in de kenmerkende Jef Diederen stijl. Het werk is gesigneerd en genummerd midden onder.
Helaas heeft het werk ook een scheurtje van ca. 2.5 cm midden onder, wat door een vakkundige lijstenmaker kan worden hersteld dat het bijna niet zichtbaar zal zijn.  (Zie foto).

Zie bij omschrijving de conditie, het werk heeft een scheurtje van ca. 2.5 cm midden onder.

Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-08-2022 om 16:50
Eindtijd:01-09-2022 om 19:37
emiliomosini
01 sep. / 08:28
€ 20