Jef Diederen - Landarbeiders (1955), litho

Jef Diederen - Landarbeiders (1955), litho kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Jef Diederen - Landarbeiders (1955), litho kopen? Bied vanaf 95!Jef Diederen - Landarbeiders (1955), litho kopen? Bied vanaf 95!Jef Diederen - Landarbeiders (1955), litho kopen? Bied vanaf 95!Jef Diederen - Landarbeiders (1955), litho kopen? Bied vanaf 95!Jef Diederen - Landarbeiders (1955), litho kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jef Diederen (1920-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame, vroege litho van Jef Diederen. Waarschijnlijk oogstende landarbeiders in Limburg.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘55) en genummerd (6-15). In redelijk goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant en er is een sterke vergeling onder een voormalig (zuurhoudend) passe-partout.  Ingelijst met strak passe-partout is het werk goed te noemen, want dan is er slechts een lichte verkleuring aan de linkerkant van het beeld te zien, de rest van het beeld is zeer goed.

Afmetingen: 62cm x 47cm (blad), 57cm x 42cm (beeld)

Speciale prijs alleen voor deze thema-veiling.  Dit werk wordt hier misschien niet meer aangeboden, of na vele maanden, en niet noodzakelijkerwijs tegen deze prijs.

ZZAL

Dit item is verkocht voor 95,00

Starttijd:13-07-2017 om 10:00
Eindtijd:24-07-2017 om 21:00

Biedingen (1):

Schat
21 jul. / 15:36
€ 95