Jef Diederen, Litho, De Val, 1965 - Verkocht

Jef Diederen, Litho, De Val, 1965 kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 75,00

Jef Diederen, Litho, De Val, 1965 kopen? Bied vanaf 65!Jef Diederen, Litho, De Val, 1965 kopen? Bied vanaf 65!Jef Diederen, Litho, De Val, 1965 kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

714 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Jef Diederen (1920-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

*Kleurlithografie op 300 grs hahnemühle bütten papier van de bekende Nederlandse kunstenaar Jef Diederen, ook wel een van de "Limburgse Amsterdammers" genoemd.

*Werk komt uit serie De Val uit 1965 in een oplage van 75 ex. Dit werk betreft nr. 4/75

*Maten werk, 39,5 x 51 cm.

*Conditie van het werk is uitstekend.

*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:23-01-2017 om 12:21
Eindtijd:05-02-2017 om 16:21
Biedingen (3)
VandeVeldeInge
28 jan. / 07:20
€ 75
Poseidon
27 jan. / 22:56
€ 70
VandeVeldeInge
27 jan. / 16:21
€ 65