Jef Diederen: Litho, Verwoesting - Verkocht

Jef Diederen: Litho, Verwoesting kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Jef Diederen: Litho, Verwoesting kopen? Bied vanaf 35!Jef Diederen: Litho, Verwoesting kopen? Bied vanaf 35!Jef Diederen: Litho, Verwoesting kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  leo.g

1 verkochte items
  • Jef Diederen (1920-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Jef Diederen

titel: Verwoesting

grafiek: litho

gesigneerd in potlood: Diederen '56  13/35

afmetingen: 31x40

conditie: goed, papier iets vergeeld

niet ingelijst

verzending: kosten koper

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:17-10-2016 om 17:13
Eindtijd:31-10-2016 om 16:13
26051
31 okt. / 16:07
€ 35